Hakkımızda

Firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.
Kurulduğu günden bu yana “kutu ve ambalaj” sektöründe hizmet vermekte olan “BAŞARI KUTU” geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir.
Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız.
İstanbul Topkapı’ da faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır.
 
 Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; KUTU, AMBALAJ ve MATBAACILIK hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır.
Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.
 
Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Kurulduğumuz günden beri sürekli gelişen piyasayla değişip gelişmeyi kendimize görev edindik.Gelişen teknolojiyle beraber siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ürün sağlamaktan son derece mutluyuz.

Çevre Politikamız

Bizim için çevre politikası yürüttüğümüz bütün faaliyetlerde üretirken gelişmeyi, gelişirken insanlığa fayda sağlamayı ,insanlara hizmet ederken doğayı korumayı ifade eder . Bu politika ile yürüttüğümüz çalışmalarda çevreyi kirletmemeyi özen gösteriyoruz.